Wychodząc naprzeciw kobietom dotkniętym obrzękiem tłuszczowym, które już poznały nasze grupy tematyczne, jak również tym, które chcą sobie pomóc, ale nie mają czasu na przeglądanie wszystkich postów, postanowiłyśmy włączyć opcję szybkiego, bezpośredniego kontaktu. Naszym celem jest kompleksowa pomoc dietetyczna oraz fizjoterapeutyczna. Kontaktując się z nami, możesz być pewna, że poczujesz się bezpiecznie, będziesz wysłuchana i zrozumiana. Podzielimy się z Tobą wiedzą zdobytą na studiach, licznych szkoleniach i kursach. A przede wszystkim wiedzą, którą zdobyłyśmy pomagając takim właśnie osobom jak Ty. Możesz być pewna, że po rozmowie z nami, Twoja Lipoedema stanie się bardziej zrozumiała i łatwiej będzie z nią żyć.

Jak to działa?

1. Wybierz specjalistę, z którym chcesz się skonsultować.

2. Wybierz dogodny termin teleporady i uzgodnij jej formę (telefon, aplikacja medyczna).

3. Krótko przedstaw telefonicznie lub opisz mailowo swój problem zdrowotny.

4. Dokonaj płatności za umówioną wizytę (wpłata z góry jest gwarancją zarezerwowanego miejsca).

5. Korzystaj ze wsparcia specjalistów! :)

Dlaczego warto?

Jedną z największych zalet takich konsultacji, jest oczywiście wygoda. Od prawie roku jest to bardzo popularna metoda, stosowana przez lekarzy i specjalistów, publicznej jak i niepublicznej służby zdrowia. Nie tracisz czasu i pieniędzy na dojazd. W jednym miejscu spotkasz specjalistów ze wszystkich dziedzin terapii potrzebnych do kompleksowego zmierzenia się z obrzękiem tłuszczowym. Otrzymasz plan działania, który spokojnie zrealizujesz w domowym zaciszu. Skorzystaj z  konsultacji i dowiedz się jak zadbać o swoje zdrowie!

Czy konsultacja online jest bezpieczna?

Rozmawiasz z profesjonalnymi osobami, zajmującymi się tematem Lipoedemy. W przypadku zidentyfikowania niepokojących objawów, zostaniesz poproszona o dodatkowe badania bądź o wizytę u konkretnego specjalisty.

Nasi specjaliści:

Dietetyka:

Dobór i sprzedaż kompresji medycznej:

Plany treningów indywidualnych: